R. Stoitzner, 1. Hälfte 20. Jh.
Alpenblumen in Schale, Öl auf Karton, ovale Form 23 x 28 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
27.03.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 27.03.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 16.03. - 27.03.2013 |
Položky z jiných aukcí
- Gustav Bauer
- ** - Österreich Euro-Neuheuten
- PKW "Ford Mondeo Traveller Titanium 2.0 TDCi AWD",